sportomanialodz

Ucz i rozwijaj się z najlepszymi!

Dołącz do naszej społeczności pływackiej i zanurz się w świecie, w którym nauka staje się przyjemnością. Niech pływanie stanie się dla Ciebie nie tylko umiejętnością, ale także sposobem na relaks, zdrowie i radość. Daj sobie szansę na odkrycie potencjału, jaki kryje się w tym sporcie wodnym. Jesteśmy tutaj, aby Cię poprowadzić przez każdy etap Twojej pływackiej podróży!

Lat doświadczenia w pływaniu
0 +
Godzin w wodzie
0 +
Jesteśmy z Wami
0 lata

Nasz zespół

Sportomania

Martyna Wardzińska

Była studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Pływanie to jej pasja od dziecka. Uprawiała ten sport przez 12 lat zdobywając medale na mistrzostwach Polski seniorów i juniorów. Każdego dnia stara się zdobywać nową wiedzę i dzielić się nią podczas zajęć. Zawsze uśmiechnięta i pozytywna osoba. Kocha pracę z dziećmi i nauczanie podczas zabawy w wodzie. Brązowa medalistka na dystansie 800m na mistrzostwach Polski Juniorów 15-letnich. Srebrna medalistka na dystansie 800m na mistrzostwach Polski Seniorów i Młodzieżowców. Uczestniczka wielu finałów na mistrzostwach Polski juniorów, seniorów i młodzieżowców na dystansach st. dowolnym oraz st. zmiennym Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w WarszawieTrenerka instinctive swimming.

Oliwia Król

Miłośniczka pływania i była zawodniczka klubu MKS „Trójka” Łódź. Dwukrotna brązowa medalistka Mistrzostw Polski w pływaniu na wodach otwartych na dystansie 7,5 km oraz Mistrzostw Polski juniorów 17-18 lat na dystansie 4x200m st. dowolnym. Wielokrotnie pływała st. motylkowym i dowolnym w finałach Mistrzostw Polski zarówno juniorskich, jak i seniorskich. Po zakończeniu kariery sportowca wyczynowego, związana z klubem KU AZS UŁ, gdzie zdobyła m. in. brązowy medal na 50m st. motylkowym w Ogólnopolskim Finale Igrzysk Studentów I roku. Z wykształcenia filolożka słowiańska. Instruktorka pływania od blisko 4 lat, a także wychowawczyni i instruktorka na obozach i półkoloniach od 3. Od tego roku również instruktorka pływania metodą Instinctive Swimming. W pracy z podopiecznymi stawia na rozwój umiejętności przez zabawę, dbając przy tym o bezpieczeństwo kursantów i porządek na zajęciach.