sportomanialodz

Nauka pływania łódź

WSPARCIE I WSKAZÓWKi

ZAJĘCIA PROWADZIMY Z PEŁNYM ZAANGAŻOWANIEM, W WIĘKSZOŚCI Z WODY, ASEKURUJĄC PODOPIECZNYCH.

STAWIAMY NA JAKOŚĆ ZAJĘĆ I MAŁE GRUPY ORAZ NAUKĘ POPRZEZ ZABAWĘ, KTÓRE UMOŻLIWIAJĄ NAM OSIĄGNIĘCIE JESZCZE LEPSZYCH REZULTATÓW.

Zajęcia

Five male swimmers doing the butterflies stroke while racing against each other in a swiming pool

Zajęcia grupowe

Dołącz do naszych dynamicznych zajęć grupowych, gdzie nauka pływania staje się wspólnotowym doświadczeniem! Grupowe lekcje są doskonałym środowiskiem do nauki, zdobywania pewności siebie w wodzie i rozwijania umiejętności wraz z innymi entuzjastami pływania. Nasze grupy są starannie dobrane pod względem poziomu zaawansowania, co sprawia, że ​​każdy uczestnik może czerpać maksymalne korzyści z zajęć.

zajęcia indywidualne

Zajęcia indywidualne

Dedykowane lekcje pływania dostosowane do Twoich potrzeb! Nasze zajęcia indywidualne to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą skupić się na swoich celach pływackich w jednym do jednego otoczeniu. Nasi doświadczeni instruktorzy zapewnią spersonalizowany program, dostosowany do Twoich umiejętności i tempa nauki. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy chcesz doskonalić swoje techniki, zajęcia indywidualne są kluczem do osiągnięcia sukcesu w pływaniu

medium-shot-kids-having-fun-pool

Zajęcia w parach

Pływaj razem, ucz się razem! Zajęcia w parach to świetna opcja dla tych, którzy chcą dzielić się nauką pływania z bliską osobą. Niezależnie od tego, czy jesteś parą, rodzeństwem czy przyjaciółmi, zajęcia w parach umożliwiają wzajemne wsparcie i motywację. Instruktorzy dostosują program do umiejętności obojga uczestników, aby zapewnić efektywną i przyjemną naukę

Nasze Grupy

Delfinki

Grupa Dzieci OD 3 do 5 lat
Nasze najmłodsze delfinki w większości dopiero zaczynają przygodę z pływaniem. Dzięki naszym wspaniałym instruktorkom, mogą w bezpieczny i przyjazny sposób odkrywać wodny świat. Zajęcia zorganizowane w wodzie dla dzieci rozwijają osobowość i zdolności socjalne przez przebywanie w grupie rówieśników. U dzieci uczących się pływać, można zauważyć szybciej rozwijające się zdolności motoryczne, żeby były silne, zwinne i szybkie jak superbohaterowie. Woda umożliwia ruch w trzech płaszczyznach, dzięki temu rozwijają się zdolności ruchowe i poprawia się koordynacja.

Ośmiorniczki

Grupa Dzieci OD 6 do 12 lat
Nasze ośmiorniczki już wiedzą z czym się wiąże pływanie, czyli z dobrą zabawą! W tej grupie dzieci skaczą do wody, nurkują, pływają na plecach i brzuchu. Nasi dzielni instruktorzy zawsze służą im pomocą w razie jakichkolwiek problemów z ćwiczeniem. Umiejętność pływania to inwestycja na przyszłość. Dzieci które potrafią pływać chętniej będą spędzać czas wolny na basenie czy też nad jeziorem lub morzem.

Płaszczki

Grupa młodzieżowa 13+
Dla dzieci starszych i młodzieży pływanie również oferuje wiele korzyści. Zajęcia wśród rówieśników są doskonałą okazją do zawarcia nowych znajomości a nawet przyjaźni na całe życie! Pływanie jest doskonałą formą zabawy oraz .w czasach kiedy dzieci i młodzież spędzają dużo czasu przed telefonem lub komputerem, stanowi profilaktykę dla skrzywień kręgosłupa. Podczas zajęć w wodzie wyrównuje się szanse dzieci niepełnosprawnych z dziećmi zdrowymi, pozwalając im na integracje.

dorośli i grupa 50+

Nasze megalodony są idealnym przykładem, że pływanie jest dla każdego, nie zależnie od wieku i umiejętności. Czasem trzeba poczuć się jak dziecko i pierwsze raz w rękawkach wskoczyć do głębokiego basenu. Nasze instruktorki cierpliwie pomagają w pokonywaniu lęku przed wodą. Pływanie w tym wieku jest oskonałą gimnastyką dla mięśni oraz stawów, które dzięki systematycznym ćwiczeniom zachowują siłę i elastyczność. Nasze zajęcia są przeznaczone rówież dla osób mających problemy z poruszaniem się (spowodowane np. nadwagą) w środowisku wodnym czują się lżejsi dzięki czemu z łatwością przychodzi im wykonywanie ruchów, które poza środowiskiem wodnym sprawiają̨ im wiele kłopotów.